Menu Zamknij

Masz działkę do przekopania  ?

 

Planujesz posiać trawnik, posadzić sadzonki, ale gleba jest zadarniona, zbita, pełna grud i chwastów ?

 

Nasz sprzęt wykona najcięższy etap prac związanych z założeniem ogrodu/trawnika ‼️

– usuwamy stare trawniki

 

– rekultywujemy nieużytki (łąki, pastwiska)

 

– przygotowujemy glebę pod wysiew

 

– spulchniamy twardą glebę oraz przesiewamy zbrylony grunt

 

– mieszamy grunt rodzimy z piaskiem/humusem

 

GLEBOGRYZARKASEPARACYJNA w odróżnieniu od zwykłej glebogryzarki posiada ona separator, który hamuje wydostawanie się na wierzchnią warstwę przekopanego podłoża kamieni i rzeczy niemożliwych do rozdrobnienia a na wierzch sypie spulchnioną ziemię. Całość jest jeszcze ugniatana specjalnym walem strunowym.

 

Nasze usługi to doskonała ALTERNATYWA dla kompleksowych realizacji terenów zielonych .

 

Niwelacja terenu to proces, który pozwala uzyskać wybraną gładkość obrabianej powierzchni. Przeprowadzając tego typu proces, pozbędziemy się wszelkich nierówności, które mogłyby utrudniać założenie trawnika lub też obniżać jego walory estetyczne. Powstałe podczas pracy rowy zostają od razu wypełnione, bez potrzeby ponownego stosowania urządzenia na tym terenie. Znacząco przyspiesza i usprawnia to realizację zlecenia, a także daje rewelacyjny efekt końcowy.

Oferta dotyczy ogródków działkowych i przydomowych , działek zabudowanych gdzie ze względu na małą przestrzeń manewrowanie ciężkim sprzętem jest niemożliwe.

Oferta ta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do profesjonalnych firm ogrodniczych, które dążą do zwiększenia wydajności pracy.

Niwelator – wyrównuje, wygładza i rozprowadza wierzchnią warstwę gleby i innych materiałów tworzących nawierzchnię. Dodatkowo sprawnie wypełnia powstałe rowy za jednym przejściem urządzenia.