+48 511 008 901

Usługi maszyną wielofunkcyjną TORO Dingo

Usługi maszyną wielofunkcyjną TORO Dingo

Nasza firma, Hortus oferuje usługi maszyną Toro Dingo TX 525 i Toro Dingo 220

Jest to największy model Toro Dingo.

Dzięki szerokim gąsienicom może pracować zarówno na terenie niezagospodarowanym, jak i na istniejącym trawniku.

Jest niezastąpiona przy wykonywaniu trawników oraz przy zakładaniu systemu automatycznego nawadniania.

Oferta ta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do profesjonalnych firm ogrodniczych, którzy dążą do zwiększenia wydajności pracy.

TORO Dingo

Do najważniejszych usług oferowanych przez Naszą maszynę należą:

 • przygotowanie podłoża pod wysiew lub wyłożenie trawy

  Kultywator gleby

  Najważniejsza przystawka do Toro Dingo. Przygotowuje ona podłożę w jednym przejeździe! Jeden przejazd przez zarośnięty, nierówny i zabrudzony teren, pozwala na uzyskanie podłoża idealnego do wysiewu trawy.

  TORO Dingo kultywator

  TORO Dingo kultywator

  Kultywator wzrusza warstwę ziemi do 14 cm głębokości. Regulowana listwa wyrównująca i uzębienie spulchniają glebę, pozostawiając za sobą znakomite środowisko do kiełkowania świeżych nasion lub położenia darni.

  Ponadto, zagrzebuje ona wszystkie kamienie, bryłki, korzenie i zielone odpadki które spotka na swojej drodze. Szerokość robocza to 91 cm. Toro Dingo z tą przystawką pozwala na przygotowanie nawet kilku tysięcy m2 podłoża pod trawnik w ciągu dnia!

 • Niwelacja terenu
  Niwelator
  Wyrównuje, wygładza i rozprowadza wierzchnią warstwę gleby i innych materiałów tworzących nawierzchnię. Dodatkowo sprawnie wypełnia powstałe rowy za jednym przejściem urządzenia
 • rozwożenie ziemi, grysu, kory itp.
 • przewóz materiałów w miejsca niedostępne dla innych maszyn (Widły)
 • Czerpak – Łyżka.
  Ma on szerokość 107 cm, oraz pojemność 122 litrów. Idealnie nadaje się do przewożenia wszystkich materiałów sypkich tj. piasek, ziemia, kamień, grys, kora itp.
  TORO DINGO Czerpak

  TORO DINGO Czerpak


  Za jednym razem przewozi on równowartość dwóch taczek.W połączeniu z siłą, prędkością i gąsienicami Toro Dingo TX 525, jest w stanie przewieźć materiał w dowolne miejsce, niedostępne dla koparek i miniładowarek. Maszyna z tą przystawką zastępuje 3 pracowników z taczkami!
 • wykopy pod rury, okablowanie, odwodnienia (Koparka łańcuchowa)
  Koparka łańcuchowa do rowów – Trencher
  Niezastąpiona przystawka do pracy przy systemach nawadniania.
  Idealnie sprawdza się przy wykopach na wszelkiego rodzaju rury, przy wykonywaniu odwodnień, przygotowaniu terenu pod układanie obrzeży, przy wykonywaniu instalacji elektrycznych.

  Toro Dingo trencher

  Toro Dingo trencher


  Wykonuje ona wykop o głębokości do 90 cm i szerokości 15 cm. Jest wyposażona w wał odkładający wykopaną ziemie w równą pryzmę. Toro Dingo z tym osprzętem jest w stanie osiągnąć wydajność 1000 metrów / dzień!
 • wykonywanie otworów wiertnica pod drzewa krzewów (tuije) / słupki ogrodzenioweŚwider o wysokim momencie obrotowymIdealny do wiercenia otworów przeznaczonych do sadzenia drzew, osadzania słupków ogrodzeniowych, wykonywania stóp fundamentowych itp.
 • Głowica wyposażona jest w końcówki o średnicy od 15 cm do nawet 76 cm.

Toro Dingo 220

Toro Dingo 220 jest maszyną wielofunkcyjną, posiadającą małe gabaryty 1,1 m szerokości, co pozwala na precyzyjną prace nawet w trudno dostępnych miejscach.

Możliwość zamocowania łyżki płaskiej (ładowarki), równarki, glebozgryzarki, koparki oraz świdra (o średnicy 70 cm) do wykonywania otworów pod sadzenie roślin czyni z minikoparki bardzo wielofunkcyjne urządzenie.