Projektowanie ogrodów Słupsk - Hortus
+48 511 008 901

Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów

Kompleksowe projektowanie terenów zielonych

  • weryfikacja potrzeb i oczekiwań klienta
  • doradztwo
  • szczegółowy pomiar i inwentaryzacja terenu
  • wycena inwestycji
  • projekt ogrodu

Zadzwoń teraz: +48 511 008 901

W ofercie firma Hortus znajduje się między innymi projektowanie ogrodów oraz aranżacja terenów zielonych prywatnych, trawników, zieleni miejskiej i osiedlowej. Firma projektuje i buduje ścieżki ogrodowe, drogi, pielęgnuje zieleń miejską, ogrody jak również montuje systemy automatycznego nawadniania.

Planowanie pracy

Większość ogrodów powstaje bez żadnego planu. Po prostu są na bieżąco rozwijane przez swoich właścicieli na zasadzie wzbogacania ich o różne czasami nie pasujące do siebie elementy na przykład: rośliny, oczka wodne, przedmioty ogrodowe itp.

Czasami przypadkowo poprzez dodawanie przez lata kolejnych elementów można stworzyć swój wymarzony ogród, ale zaplanowanie pracy znacznie ułatwi nam sprawę.

Nie wszystkie modyfikacje są dobre, dlatego zawsze należy dokonać analizy czy dana zmiana jest opłacalna. Jeśli chodzi o finanse zmiany mogą być kosztowne, ale za to zaowocują w przyszłości.

Wszelkie inwestycje ogrodowe powinny być dokładnie zaplanowane tak samo jak czas pracy. Oczywiście zawsze mogą zdarzyć się niezaplanowane nagłe wydatki i z tym każdy ogrodnik musi się liczyć.

Jeśli sami nie do końca czujemy się na siłach, aby zaplanować całą pracę w ogrodzie to z pomocą mogą przyjść profesjonalne firmy jak nasza.

Należy pamiętać, iż założenie ogrodu wiąże się również z dużym zaangażowaniem, odpowiedzialnością i wiedzą. Tymi atutami charakteryzuje się nasza firma.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług