+48 511 008 901

TORO DINGO – więcej niż glebogryzarka

Teraz możesz myśleć o tym, co masz do zrobienia, a nie o tym, czy dasz radę to zrobić.

Oferujemy Państwu usługi maszyną wielofunkcyjną Toro Dingo dzięki której założenie ogrodu trwa o wiele krócej niż przy użyciu tradycyjnych metod. Nasza maszyna na bardzo szerokie zastosowanie w pracach związanych z urządzaniem ogrodu. Jest niezastąpiona przy zakładaniu trawników, rekultywacji oraz niwelacji terenu.

Nasza nowoczesna glebogryzarka pozwala pracować szybciej i efektywniej, co znacząco ułatwia realizację zleceń. Zapewnia ona skuteczne spulchnienie podłoża, a także jego napowietrzenie oraz eliminację chwastów. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego sprzętu, w zdumiewająco krótkim czasie teren zostanie doskonale przygotowany pod zasiew trawy, nawet jeśli jest dość rozległy. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu realizowane przez nas usługi to gwarancja wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oferujemy usługi w Słupsku, na terenie województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, a przy większych inwestycjach na terenie całej Polski.

 

Kultywator gleby

TORO Dingo kultywator

Przygotowuje podłożę w jednym przejeździe!

Jeden przejazd przez zarośnięty, nierówny i zabrudzony teren, pozwala na uzyskanie podłoża idealnego do wysiewu trawy.

Kultywator wzrusza warstwę ziemi do 14 cm głębokości.

Regulowana listwa wyrównująca i uzębienie spulchniają glebę, pozostawiając za sobą znakomite środowisko do kiełkowania świeżych nasion lub położenia darni.

Ponadto, zagrzebuje ona wszystkie kamienie, bryłki, korzenie i zielone odpadki które spotka na swojej drodze.

Szerokość robocza to 91 cm. Toro Dingo z tą przystawką pozwala na przygotowanie nawet kilku tysięcy m2 podłoża pod trawnik w ciągu dnia!

Czerpak – Łyżka

TORO DINGO Czerpak

Ma on szerokość 107 cm, oraz pojemność 122 litrów. Idealnie nadaje się do przewożenia wszystkich materiałów sypkich tj. piasek, ziemia, kamień, grys, kora itp.Za jednym razem przewozi on równowartość dwóch taczek. W połączeniu z siłą, prędkością jest w stanie przewieźć materiał w dowolne miejsce, niedostępne dla koparek i miniładowarek.

Maszyna z tą przystawką zastępuje 3 pracowników z taczkami!

Niwelator-Niwelacja terenu

Wyrównuje, wygładza i rozprowadza wierzchnią warstwę gleby i innych materiałów tworzących nawierzchnię. Dodatkowo sprawnie wypełnia powstałe rowy za jednym przejściem urządzenia.

Koparka łańcuchowa do rowów – Trencher

Toro Dingo trencher

Niezastąpiona przystawka do pracy przy systemach nawadniania.

Idealnie sprawdza się przy wykopach na wszelkiego rodzaju rury, przy wykonywaniu odwodnień, przygotowaniu terenu pod układanie obrzeży, przy wykonywaniu instalacji elektrycznych.

Wykonuje ona wykop o głębokości do 90 cm i szerokości 15 cm. Jest wyposażona w wał odkładający wykopaną ziemie w równą pryzmę. Toro Dingo z tym osprzętem jest w stanie osiągnąć wydajność 1000 metrów / dzień!

Świder

TORO DINGO

Idealny do wiercenia otworów pod sadzenie roślin osadzanie słupków ogrodzeniowych wykonywanie podstaw fundamentowych .

Końcówki wiertnicze od 15 do 75 cm długość 107 cm